Opinie Klientów

Opinie klientów o usługach:


Jeśli skorzystałeś z naszych usług zachęcamy Cię do wystawienia opinii, opinię możesz przesłać na adres: opinie@krei.pl

[opinia o usłudze: stworzenie strony+marketing]
Panie Tomaszu ,
dziękuję za dotychczasową współpracę. Rozpoczęłam działalnośc kilka miesięcy temu,a mój gabinet wciąz przyjmuje nowych klientów.
Szczególnie pomocne były Pańskie podpowiedzi w tworzeniu tekstów na moja stronę. Doceniam też Pańską dostępnośc we współpracy drogą mailową i telefoniczną. Gratuluję Panu wszechstronnej wiedzy i wyczucia w budowaniu profesjonalnych wizerunków w internecie.
Jestem wdzięczna za każdy nowym pomysł na moje zaistnienie w sieci.
Przyjemnie jest pracowac nie tylko z fachowcem, ale też z wartościowym człowiekiem.
Pozdrawiam
Joanna Szczotka :)[opinia o usłudze: stworzenie strony+marketing]
Skorzystałam z usługi stworzenia profesjonalnej strony internetowej wraz z pozycjonowaniem i nie żałuję. Strona wyróżnia się na tle innych stron psychologów i psychoterapeutów, jest funkcjonalna i czytelna. Odkąd jest pozycjonowana, kontaktuje się ze mną o wiele więcej potencjalnych klientów niż wcześniej.
Jestem zadowolona nie tylko z końcowego efektu współpracy ale też jej przebiegu. Mogłam liczyć na przydatne wskazówki dotyczące treści umieszczanych na stronie www oraz tworzenia własnego wizerunku jako profesjonalisty w Internecie. Polecam usługi oferowane przez Pana Tomka Urbana.
Agnieszka[opinia o usłudze: stworzenie strony+marketing]
Zanim zaczęłam współpracować z Tomkiem nie miałam żadnej nadziei na pozyskanie klientów. Działo się tak, ponieważ ja i moi znajomi po fachu byliśmy przekonani, że rynek w Krakowie jest tak zapełniony, że nie mamy szans na pracę w zawodzie dzięki której moglibyśmy się utrzymać i “mieć za co jeść”. Obecnie współpracuję z Tomkiem od 4 miesięcy i mam 12 klientów. W moim zawodzie jeden klient miesięcznie przynosi około 250-300 zł zysku. Przez ostatnie 3 miesiące przybywało mi średnio po 3 klientów miesięcznie do stałej współpracy, nie licząc tych, którzy przyszli jednorazowo, również przynosząc doraźne zyski. Taka sytuacja nadal trwa i klientów z każdym miesiącem przybywa. Niedługo nie będę w stanie ich więcej przyjmować i będę ich “oddawać” kolegom po fachu, bo u mnie nie będzie już miejsc. Powtarzam Tomkowi, że jest moim pracodawcą, mimo, że nie zna się na moim fachu. 🙂
Agnieszka[opinia o usłudze: stworzenie strony+marketing]
Zajmuję się zawodowo psychoterapią, dla mnie obecnie dobra promocja w internecie jest podstawową możliwością dotarcia do pacjentów. Dlatego zależy mi aby moje usługi były profesjonalnie prezentowane i dobrze pozycjonowane w internecie właśnie tak jak robi to firma pana Tomka. Obecnie pomimo kryzysu w mojej branży, kiedy wielu moich znajomych narzeka na brak pacjentów Pan Tomek skutecznie pomaga mi dotrzeć do pacjentów szukających pomocy psychologicznej. Dzięki temu ja mogę skupić się całkowicie na dobrym wykonywaniu mojego zawodu jakim jest psychoterapia.
Iwona[opinia o usłudze: stworzenie strony+marketing]
Nie zdawałam sobie sprawy, jaką siłę ma internet, dopóki nie skorzystałam z usług www.witryna.org Już po kilku dniach, kiedy ukazały się w sieci moje ogłoszenia, zaczęli się do mnie zgłaszać klienci na konsultacje i terapię. Dotąd był z tym naprawdę problem. Dzięki stronie internetowej kontakt ze mną jest bardzo prosty, wszystkie informacje właściwie zawsze dostępne i to daje efekty. Poza rosnącą liczbą klientów cieszy mnie także świetny kontakt z panem Tomkiem. Taka współpraca w dzisiejszych czasach nie jest, niestety, zjawiskiem powszechnym. A tu żaden mój mail z pytaniami nie został bez odpowiedzi. Wręcz przeciwnie, stale dostaję podpowiedzi, co mogę ulepszyć, by trafić ze swoją ofertą do osób potrzebujących pomocy i szukających kontaktu z terapeutą. To ważne i cenne!
Szczerze polecam!

Judyta
Opinie klientów o kursach i skryptach:


[opinia o NitroLista 1.0]

Nitrolista to świetny sposób na zabezpieczenie wpisów, które udostępnić można w ramach bezpłatnego kursu. Bardzo ciekawe rozwiązanie w celu pozyskania subskrybentów. Polecam!

Patryk Szadkowski
http://blogowybiznes.pl


[opinia o NitroLista 1.0]

Wtyczka Nitrolista jest ciekawą wtyczką nie mniej jednak moim zdaniem powinna mieć większe możliwości jak np. zapis na inne autorespondery takie jak FUMP (wiele osób nadal z niego korzysta), NetMailer (nowy autoresponder, który jest rozwijany i z miesiąca na miesiąc ma coraz to większe możliwości). Ponadto w przypadku instrukcji oprócz wideoinstrukcji moim zdaniem powinna się pojawić instrukcja w pliku pdf. Idea wtyczki jest ogólnie fajna, byleby Tomek nie usiadł na laurach i nadal chciał rozwinąć tą wtyczkę to z pewnością ta wtyczka ma szansę zostać wtyczką nr 1 do budowania listy.
W instrukcji powinna się również znaleźć informacja w jaki sposób można by było zmienić (edytować grafikę domyślną – nie każdy ma super wiedzę jak to zrobić).Od tomka: niestety netmailer nie posiada działającego API i nie ma możliwości jego podłą
czenia.

Sylwester


[opinia o Pierwszy E-biznesu Kurs]

Podoba mi się sposób objaśniania, chociaż po kilka razy wraca się do tego samego pojęcia, to właśnie dobrze wpływa na zapamiętywanie poszczególnych etapów działania, nie ma haosu, wszystko jest należycie uporządkowane.
Jestem bardzo zadowolony i cieszę się że w końcu ktoś bezinteresownie może nauczyć i pomoże zrozumieć działania, które mają na celu osiągnięcie sukcesu, jakim jest perfekcyjnie wykonana strona.
DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM.

Krzysztof Sierotowicz
http://motoalvax.blogspot.com


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Kurs ten ma niesamowitą wartość praktyczną. Inne kursy zawierają masę teorii, którą też trzeba znać. Ale tu mamy praktyczne pomysły co robić. Ucząć się teorii można się zgubić i właściwie ma się poczucie, że nie wiem co z tą teorią zrobić. Natomiast w tym kursie są rzeczy praktyczne, gdzie kursant wie konkretnie co robić.

Małgorzata
http://sekretystronwww.pl/jak-usunac-napis-kolejna-witryna-oparta-na-wordpressie/


[opinia o Kurs Budowania Listy Mailingowej]

Ciekawy kurs, zaletą jest duża ilość materialów do nauki, oraz szerokie ujęcie tematu.
Polecam ten kurs.
:)

adrian
http://reda.home.pl


[opinia o Kurs Budowania Listy Mailingowej]

Największa wartość kursu to Case Studies, kilkanaście nagrań przekazuje wieloletnie doświadczenia. Jestem bardzo zadowolony i wiem że to nie były moje ostatnie zakupy w tym miejscu.

Michał Banasinski
http://www.michalbanasinski.pl/


[opinia o NitroLista 1.0]

Niesamowita wtyczka. Tego szukałam. Dzięki Mistrzu!

Danuta Kozak
http://SposobyNaZmarszczki.com


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Od dawna starałem się poszukiwać Klientów przez internet. Do tej pory be rezultatu. Miałem nawet swoją prywatną stronę jako agent ubezpieczeniowy ale zawierała ona tylko suche opisy produktów ubezpieczeniowych. Starałem się co prawda przetłumaczyć warunki \”z polskiego na nasze\” ale nie było w tym emocji. Ten kurs pomoże mi na zbudowaniu strony, która przyciągnie Klientów. Twój styl prowadzenia szkolenia jest bardzo przystępny dla każdego i dlatego chętnie korzystam z Twojej wiedzy.
Ryszard

kierowcaopla
http://doradca.aviva.pl/rfilipowicz


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Jak nie mozna nazwać Ciebie mistrzem Tomku jak w prosty sposób potrafisz przekazac bardzo trudne treści. Szkolenie jak zwykle rewelacyjne i niech żałuja ci co sie na nie nie zdecydują.
PS. Jeszcze długo nic nie bede sprzedawał bo dopiero cokolwiek zacząlem
robic ale jak zobaczyłem oferte to wiedziam, że kurs z pod twojej ręki musi być wartosciowy i od razy sie zdecydowałem.
Polecam wszystkim zakup tego kursu bo otwiera umysł na zrozumienie w jak prosty sposob mozna działac w internecie.Bardzo dobry bat dla naszych umysłów.

Artur Sosnowski
http://artursosnowski.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Kurs taki sobie, bez fajerwerek ale interesujący.

wolwog


[opinia o NitroLista 1.0]

Genialna wtyczka do budowania listy! Na razie wykorzystuję ją na jednej ze stron i spisuje się bardzo dobrze. Elementy, jakie Tomek zawarł w tej wtyczce faktycznie działają. Jak dla mnie jest to jedna z niewielu wtyczek do WordPressa, w którą warto zainwestować.

Piotr Skrzypczak
http://piotrskrzypczak.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Kto jak kto, ale Tomek Urban ma wszelkie podstawy do mówienia o sprzedawaniu, autorytecie i tematach, które porusza w szkoleniu ?Agent Zaufania?. Taki młody i taki zdolny, aż zazdrość bierze!
I to kolejne jego tak wartościowe szkolenie pomoże mi sprzedawać. Nie będę już wspominał o tym, że podaje różne szczególiki, których dotąd nie znałem. Że opisuje skuteczne metody, skuteczne, bo jak zwykle sprawdzone w praktyce, w tym również po obserwacji konkurencji! I jak zawsze nie tylko mówi o metodach sprzedaży, ale i tłumaczy dlaczego i jak one działają, dzięki czemu łatwiej zrozumieć i przyswoić całą wiedzę. Dochodzi do tego ta pasja w głosie, dzięki której łatwiej się zaangażować w analizowanie treści.
Ile razy można uczestniczyć w różnych szkoleniach i? zapominać o radach na temat sprzedaży w Internecie?
A ja tak, niestety, mam często? I takim zapominalskim z pomocą przyszedł po raz kolejny Tomek Urban. Zrobił bowiem rzecz prostą, a jakże przydatną: listy kontrolne! To dla takich leni jak ja, którzy oglądają video ze szkoleniem, zapisują tylko część, następnie szybko zapominają szczegóły i przy pisaniu oferty popełniają masę błędów, które mszczą się niską sprzedażą! Te listy kontrolne są świetne, bo pozwalają na napisaniu skutecznej, czyli sprzedającej oferty, zawierają masę wiedzy co i jak zrobić, aby sprzedawać, a nawet podpowiedzi metafor i słów, które oddziaływają na klienta! Listy można sobie wypełniać i kontrolować swoje poczynania. Na dodatek dzięki tym listom kontrolnym nie tylko napiszesz skuteczną ofertę, ale i będziesz wiedział jak zadbać o swój, tak ważny przecież, całościowy wizerunek. Świetne narzędzie, za które inni biorą po kilkaset złotych, a tu jest w tak atrakcyjnej cenie.

Przemysław Pufal
http://www.sensownie.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Kurs jest mega ciekawym kompendium wiedzy o działaniach konsumentów i w odpowiedzi na nie- działaniach sprzedawców. Cenne informacje, świetnie przekazane, idealne do wdrożenia.. Dzięki!

Adriana
http://www.agugu.com.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

W kursach Tomka cenię nieco inne podejście do omawianych tematów, inne niż u większości \”wykładowców\” – oklepane, często powielane…

Przy tej okazji przychodzi mi do głowy historyjka z K. Kolumbem, który pokazał gawiedzi jak postawić jajko w pion – wszystko jest niby proste i oczywiste, ale samemu się tego nie zauważy albo bardziej lub mniej świadomie ignoruje.
Działające oczywistości + narzędzia i do roboty… nic prostszego jak tylko wykorzystać tą wiedzę u siebie.

Wojtek


[opinia o Kurs Budowania Listy Mailingowej]

Dzięki temu kursowi zrozumiałem,że należy nie tylko promować swój biznes i pozyskiwać partnerów ale budować dobre relacje z potencjalnymi partnerami w biznesie.
Tylko poprzez praktykę i systematyczność można osiągnąć zadowalające efekty.Ale to wszystko wymaga czasu i cierpliwości.
Polecam wszystkim,którzy zaczynają swój biznes w internecie bo kurs Tomka to kompendium wiedzy,podane w prosty sposób i poparte przykładami których często brakuje w innych kursach.

Piotr Uchryn
http://dojrzalych.pl


[opinia o Pierwszy E-biznesu Kurs]

wporządku przystępnie

stansen7


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Kurs jest bardzo ciekawie zrobiony. Łatwy do zrozumienia no i wiedza bardzo wartościowa. Bardzo polecam !!!

Grzegorz (Spaidergall)
http://www.najlepszy-prezent.eu


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Bardzo wartościowy i godny polecenia kurs! Wszystko jest wytłumaczone przystępnym i zrozumiałym językiem. Ważne, że w kursie jest i teoria i praktyczne przykłady z życia wzięte. Dodatkowe pdf-y do uzupełnienia pozwoliły mi poprawić i udoskonalić moje oferty.

Agnieszka


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Jak zwykle bardzo profesjonalnie a zarazem prosto przedstawiona wiedza przydatna prawie dla każdego. Nigdy się nie zawiodłem na kursach tworzonych przez Tomka. POLECAM

Dawid Ślusarczyk DAVMAX


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Wow Tomku, super kurs.
Nareszcie zrozumiałem dlaczego kupuję, dziękuję Ci za tą wiedzę.
Dodatkowo dostałem przewodnik jak napisać ofertę by zwiększyć sprzedaż, kartki wydrukowane i biorę się pracy :)
Dziękuję i Pozdrawiam.

Sebastian
http://www.filoetowewitaminy.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Spodobała mi się \”Piekielnie logiczna inteligentna bestia\”. Najpierw trzeba ją nakarmić, żeby móc z nią rozmawiać.

Widać że Tomek sam korzysta z tego czego uczy, bo w Agencie Zaufania sam buduje zaufanie do siebie. Pokazuje swoje produkty, strony, zaspokaja Twoją \”Piekielnie logiczną inteligentną bestie\” i ciągle buduje zaufanie, ale przede wszystkim buduje swój autorytet, czy też jak kto woli wizerunek eksperta.

Wiem, że to czego dowiedziałem ułatwi mi opisywanie produktów, bo już w trakcie oglądania pojawiły mi się w głowie pomysły co mogę napisać.

Adam Kopeć
http://aumento.pl/


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Niby proste i oczywiste wskazówki, ale pochodzą od wieloletniego praktyka e-biznesu i są zgromadzone w jednym miejscu. Myślę, że pomogą mi pisać skuteczne teksty. Muszę je teraz wprowadzić w życie. Po przejrzeniu materiałów widzę, że był to dobry zakup.

Leszek
http://moje-zdrowie.bloog.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Warto było zakupić dostęp do tych nagrań. Uświadamiają albo przypominają o pewnych zasadach, które zawsze działają i powinny być stosowane. Dużo przykładów, czasem za długich. Ciekawe materiały w PDFach.

Jacek
http://2xe.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Fajne, proste informacje. Łatwo wprowadzić w życie. Esencja tego co trzeba zrobić żeby się sprzedawało. Jedyne co warto by poprawić, to jakość dźwięku. Chwilami nie słychać co mówi lektor, uciekają pewne wątki, dźwięk jest jakiś \”zamulony\”, niewyraźny.

Darek
http://www.cierpial.cze.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Wiele wartościowej wiedzy. Niektóre rzeczy są niby oczywiste ale człowiek ich nie stosuje. Dobrze kiedy można skorzystać a wiedzy, którą ktoś już przetestował i sprawdził co działa a co nie. Kurs godny polecenia.

Izabela


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Kurs o bardzo dobrej tematyce dla osób sprzedających w internecie lub chcących zacząć sprzedawać.Stworzenie odpowiedniej oferty aby nią zainteresować klienta jest często trudne.Ale teraz dzięki kursowi Tomka napisanie jej stosując się do wskazówek jakie zawarte są w kursie będzie to o wiele prostsze.
Dzięki Tomku za Agenta.

Piotr Uchryn
http://dojrzalych.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Zawsze w ciemno kupuję kursy Tomka Urbana, bo mam 100% zaufanie do jakości i praktyczności jego porad. Tym razem jednak postanowiłam, że po wysłuchaniu kursu nie napiszę komentarza, aż nie wykorzystam tej wiedzy w praktyce. Pisanie ofert zawsze było dla mnie katorgą. Pisać lubię, ale pisanie ofert to był koszmar. Z zaciekawieniem wydrukowałam więc \”szablon\” oferty i ze sporą dawką sceptycyzmu zaczęłam uzupełniać… Nigdy jeszcze tak łatwo nie napisałam oferty, a na dodatek mam wrażenie, że to najlepsza oferta, jaką kiedykolwiek stworzyłam! Czas teraz poprawić wszystkie dotychczasowe, bo w końcu wiem, jak zrobić to dobrze i łatwo! Tomek – wielkie dzięki.

Marlena Mendelewska
http://projektstos.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Tomku, dzięki za świetny kurs, który zbiera różne wartościowe informacje i daje narzędzia, aby je zastosować u siebie. Bardzo przystępnie i klarownie przedstawione.

Jakub
http://www.BogatyLektor.pl


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Widzę Tomku,że kurs jest naprawdę warty dużej uwagi i bardzo przydatny dla Wszystkich tych którzy zajmują się MLM, Marketingiem Internetowym, sprzedażą internetową czyli prowadzą sklep On-Line. Jeśli chodzi o mnie to nie posiadam jeszcze własnej strony internetowej ani bloga lecz zacząłem powoli tworzyć swój blog lecz go nie skończyłem. Obecnie zajmuję się MLM – działam w FM GROUP i jestem zadowolony z szkoleń, wsparcia Liderów i grupy i zaczynam powoli odnosić już jakieś rezultaty. Pozdrawiam serdecznie,
Mariusz A.

Mariusz A.


[opinia o Kurs Budowania Listy Mailingowej]

Teraz wiem jak mozna byc skutecznym korzystajac z praktycznych i najlepszych lekcji. Cuda i cudenka mozna teraz robic.

morand
http://www.taniepisanie.com/


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Byłam ciekawa jak wygląda kurs sprzedaży \”nie na żywo\” i nie zawiodłam się. Nasłuchałam się w życiu wielu „ekspertów i profesjonalistów” płacąc za to kilkadziesiąt (czasem kilkaset!) razy więcej. To jednak co tu usłyszałam nie jest \”naciągane profesjonalizmem\”, ale naprawdę konkretne i to mi się podoba, może brak czasem mówiącemu ogłady jezykowej, ale taki jezyk lepiej do mnie przemawia, aż che się działać. Nigdy nie pomyślałam o tym, że można w tak \”banalny sposób\” napisać sobie podręcznik sprzedawania własnych usług. Praktycznie wszystko to już kiedyś stosowałam, ale nigdy nie byłam na tyle dociekliwa by zrobić z tego \”schemat\” skutecznej transakcji. A jednak można, uzupełniłam i skserowałam wszystkim pracownikom (będą mieli niespodziankę na poniedziałek), będę ich z tego odpytywać, taki podręcznik skutecznej rozmowy z klientem z tego mi wyszedł.

Monika S.


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Kurs o ciekawej tematyce, dobrze przeanalizowanej, jednakże przedstawiony w sposób delikatnie mówiąc słaby. Niby to wszystko poukładane, ale w wypowiedziach panuje totalny chaos. Żeby nie tracić wątku obejrzałem wszystkie materiały wideo jeden po drugim i przez ten bałagan w prezentacji i wypowiedziach miałem ochotę wyrzucić komputer przez okno. Jak dla mnie jest to bardzo dobry przykład jak z interesującego tematu zrobić dobry usypiacz i skoro jest to tylko część większego kursu to boję się pomyśleć jak wygląda cały kurs.

Łukasz
http://net-zarabianie.net


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Bardzo cenne informacje, które warto wykorzystać! Ja zrobię to na 100%.

stefi


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Rzeczywiscie pigułka, którą warto mieć! Wydrukowałam uzupełniam właśnie, czeka mnie dużo zmian. Aż pukam sie w głowę, jak można było tego do tychczas nie stosować, praktycznie o wszystkim wiem że działa, ale i tak robiłam po omacku wcześniej.

Ania


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Poza paroma błędami, które w takich szkoleniach raczej nie powinny się znajdować ( np. \’wyszłem\’, czy też drobne literówki ), szkolenie jest ciekawe. Jak dla mnie jest to kolejne z tych szkoleń, które zawiera prostą wiedzę, ale jeśli ktoś nam o tym nie powie, po prostu nie zwracamy na to uwagi. Ogólnie szkolenie, gdyby nie te drobne błędy, jest interesujące.

Maciej


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Otrzymalem konkretne informacje aby w przyszlosci unikac bledow marketingowych. Teraz wiem na czym sie skupic aby polepszac wizerunek firmy MORAND. Bede spal spokojnie jak te cenne uwagi zastosuje.

morand
http://reklamasklepowa.pl/


[opinia o Kurs: Agent Zaufania]

Obejrzałem na szybko? wydrukowałem i idę do pracy rzeczywiście mam dużo rzeczy do poprawienia. Niby nic, niby takie drobnostki, a zdrowy rozum podpowiada, że to musi działać. Dzięki, tyle rzeczy za taką cenę, napewno będę polecać!

Adam


[opinia o Pierwszy E-biznesu Kurs]

Jestem bardzo zadowolony z pierwszych lekcji kursu. Wreszcie prosto i zrozumiale dla każdego, bez względu na stopień zaawansowania. Czegoś takiego długo szukałem.

Ryszard
http://herdanryszard.pl


[opinia o Pierwszy E-biznesu Kurs]

Witaj Tomku,
Dla Ciebie i całego zespołu PEK szczere męskie podziękowania, miałeś
rację człowiek pozapisywał dużo materiałów , narzędzi, programów a i tak nie wiadomo do końca co i jak po kolei .
Jak mówią artyści i mądre wschodnie przysłowia – sztuka tkwi w prostocie i Wy to robicie wg mnie bardzo przystępnie i po ludzku.
Tak dalej a okrzykną was Bohaterami . Ludzie tego własnie potrzebuja !!!

Anonimowa


[opinia o Kurs Budowania Listy Mailingowej]

Świetny materiał , zresztą kolejny podobnie jak kurs pozycjonowania stron.
Bardzo podoba mi się Twój sposób prowadzenia kursu.
Właśnie uświadomiłem sobie, że największe pieniądze leżą w liście mailingowej.
Bo to od wielkości i jakości tej listy zależeć będzie jak wielkie dochody i jak je szybko mogę osiągnąć. Budowanie ogromnej listy mailingowej jest bardzo trudne czasochłonne ale profity jakie można później zbierać są wręcz nieograniczone.
Dzięki temu kursowi zrozumiałem, że należy nie tylko promować swój produkt i pozyskiwać partnerów ale budować doskonale relacje, wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników , potencjalnych partnerów w biznesie.
Zgadzam się z Tobą, że poprzez jedynie praktykę , zaangażowanie i systematyczność można osiągnąć dobre wyniki. To wszystko wymaga czasu i cierpliwości.
Przekazujesz samą prawdę, bez ściemniania i to mi się podoba. Lubię ludzi szczerych i otwartych.
Dużo szczegółów, praktycznych wskazówek. Przydatne bardzo casestudies. Na konkurencyjnych kursach ich brakuje. Twoje doświadczenie jest w tym przypadku bardzo cenne. Chodzi o to aby jak najprostszym językiem przekazywać wiedzę popartą praktyką.

Dariusz Dufka


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Świetna Robota. Jesteś pierwszym ekspertem, który pokazuje jakie to proste. Bez zbędnego owijania w bawełne i doceniania własnej inteligencji. Oglądając materiały, poprawiałem moje strony, dodałem programy, wykonałem te drobne wskazówki, które robią wielką różnice!
Dziękuje

Daniel
http://przepisydrinki.pl


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Bardzo dużo materiału.Plusem jest to,że jest podzielony na małe porcje.Rzadko kto jest w stanie przetrawić \”wielkie\” wideo jak robią niektórzy.Zawartość bardzo konkretna jednak podana nieco chaotycznie.Słaba jest jakość dźwięku.Jeżeli o dźwięk idzie to u Tomka to kuleje we wszystkich materiałach,a jeżeli do tego mówi szybciej to już jest źle.
Każdy znajdzie tu rzeczy o których nie wiedział.zarówno ten kto zaczyna jak i ten co wypozycjonował skutecznie niejeden serwis.
Moja sugerowana wartość po odjęciu punktów za jakość 147

Specjalistyczne papiery i folie Star Coating
http://www.cedex.com.pl


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Kurs \”łopatologiczny\” dla mnie takiego nauczania trzeba.Takiego nauczenia trzeba też wielu innym, sądzę.
Jeśli miałabym jakiekolwiek zastrzeżenia to Tomku, czasami mówisz \”od niechcenia\” jak mówiłby ktoś znudzony już ciągłym powtarzaniem tego samego. Wychodzi wówczas – bełkot (i jest trochę niewyraźnie)
Tomasz, że znudzony jesteś – rozumiem – po kilku latach pracy w tym biznesie. A że wiedza i sposób jej przekazywania (jasny zrozumiały) jest cenna, wybaczam to co skrytykowałam powyżej i bardzo, ale to bardzo dziękuje za uporządkowaną naukę.

Anna-Żukowska, pierwszy biznes
http://www.otostrona.pl/brick/


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Drogi Tomaszu, dziękuję za kurs – co prawda nie dotarłem jeszcze do końca gdyż materiałów jest sporo. Co do treści – czyli wiedzy – jest jej dużo i jest bardzo dobra, nie ukrywam nauczyłem się kilku dodatkowych, bardzo ciekawych rzeczy, których nie wiedziałem, pomimo przebycia kilku kursów z pozycjonowania. Za to wszystko dziękuję.
Pozwól jednak że dołożę odrobinę dziegciu do tego dzbanka z miodem. Od razu zastrzegam, że to moje prywatne uwagi, z których mam nadzieję weźmiesz coś dla siebie a nie \”do siebie\”. Nie przemawia do mnie Twój sposób przekazywania wiedzy, pomimo uporządkowanych działów jest on strasznie niedokładny, zakręcony czasami chaotyczny. Robisz częste literówki, mówisz niewyraźnie (o jakości dźwięku nagrania nie wspomnę bo jest tragiczna). Wygląda to czasami na prezentacje, która jest zrobiona z marszu bez sprawdzenia czy coś zadziała czy nie. Dodatkowo nie rozumiem czołówki, która jest na początku każdego odcinka kursu – zmarnowane 20 sekund x 54 odcinki = 18 minut. Proponuję popracować nad formą przekazu wg mnie jest nieprofesjonalna. Tak jak wspomniałem kurs jest wartościowy i przydatny, warty swojej ceny, a nawet więcej (199 PLN). Czekam na więcej! (oby w lepszej oprawie)

Zespół na imprezę GOŚCIE Cover Band
http://goscie.info


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Nie mam jeszcze własnej strony, jestem bardzo zielony ale jednocześnie bardzo zafascynowany ebiznesem i wszystko co jest z nim zwiazane.
Kurs Tomka jest zrobiony w bardzo luźny a jednoczesnie bardzo przystepny sposob,że nawet taki \”orzeł\” jak ja wszystko w lot pojmuje.
Zreszta wszystkie kursy i poradniki Tomka są świetne polecam w ciemno kupowac za kazdą cene.Szacunek dla przeogromnej wiedzy i wielkiej pasji.

Artur Sosnowski

artur sosnowski


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Witaj, Kurs Tomka o pozycjonowaniu to ekspldująca wiedzą i pomysłami BOMBA!!! Tomek jest ekspertem, lubię jego osobowość i sposób w jaki mówi. Ma niesamowite podejście do pracy jego filozofię podsumowałbym \’Lepiej trochę popracować nad stroną co zostawi trwałe korzyści dla mojeog biznesu, niż jechać na kolejną konferencję po porcję wiedzy, której i tak nie użyję\’. Za podobne kursy, ale dużo mniejsze płaciłem setki złotych, stąd uważam, że ten kurs jest wart swojej wysokiej ceny. P.S. Czy już zarabisz angielskim tak jak BogatyLektor.pl!?

Jakub Koralewski
http://www.BogatyLektor.pl


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Miałem niemałe opory przed zakupem kursu Tomka, gdyż widziałem już nie jeden kurs na temat pozycjonowania stron, ale po jego obejrzeniu – nie żałuję!. Temat pozycjonowania znam nie od wczoraj, a jednak Tomek potrafił pokazać mi kilka nowych sztuczek do wykorzystania od zaraz. Dodatkowo wartością dodano do kursu jest przygotowana lista stron, na której można zostawić własny artykuł bądź komentarz z linkiem dofollow.
Wszystkie informacje przekazywane w kursie powinien znać i stosować każdy dobry pozycjoner. Kurs posiada moją rekomendacje! (konkurencja może się schować .))

Łukasz, Zdrowiutko.info
http://www.zdrowiutko.info


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Bardzo dobry kurs.Widać pełne zaangażowanie Tomka w to co robi.Wiedza przedstawiona w bardzo przystępny sposób.Nawet dla osoby takiej jak ja czyli jeszcze trochę zielonej w tematyce pozycjonowania.Ale jak wiadomo bez pozycjonowania niema efektów.Proponuję również wprowadzenie opłaty ratalnej bo jak wiadomo nie każdego może być stać na wydanie takiej kwoty jednorazowo.A warto by było aby jak największa ilość osób skorzystała.
Piotr

piotr
http://dojrzalych.pl/


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Tomek na swoim kursie w przystępny sposób tłumaczy, jak wypozycjonować i zoptymalizować stronę tak, by była często odwiedzana. Mówi o całkowitych podstawach, by przejść do zaawansowanych technik i narzędzi czyniących naszą stronę przyjazną dla czytelników i dla Google, by nie trzeba było się przejmować żadnymi zmianami algorytmu.

Karol Gowkielewicz – Od psychologii sukcesu do e-biznesu
http://karolgowkielewicz.pl


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Bardzo fajny kurs, rzeczowy, od podstaw do zaawansowanych zastosowań. Tomek jest bardzo kreatywny w swoim SEO :) Polecam, nawet ja miałem po obejrzeniu tego kursu nowe pomysły.

Lech Baczyński
http://fioletowypartner.bogactwo.com/


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Kurs Tomka jest rewelacyjny. Masakrycznie dużo wiedzy od totalnych podstaw po zaawansowane techniki pozycjonerskie.

Najbardziej podoba to, że Tomek cały czas podkreśla, żeby pozycjonować z głową i zgodnie z misją google.

Takie pozycjonowanie daje pewność, że nasza strona zawsze będzie wysoko w wynikach wyszukiwania.

Całego kursu jeszcze nie obejrzałem, bo dzisiaj znowu dodał kolejne lekcje. Z obiecanych 3 godzin zrobiło się już chyba 8.

Reasumując polecam każdemu kto chce zwiększać odwiedziny swoich serwisów, stron, blogów itp.

Kamil Tracz
http://luksusowekoszule.pl


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Duży zakres tematów, a na dodatek sensownie podzielone. Można je traktować jako kolejne etapy. Tylko siadać i systematycznie wdrażać.

Skuteczne zarabianie na giełdzie – Rafał Wysocki
http://gieldajakbankomat.pl


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

Kurs przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zastanawiałam się, czy jest sens pisać kolejną pochlebną opinię o nim, ale po prostu nie mogę inaczej. Tu jest po prostu wszystko. Nigdzie nie znalazłam oferty, która obejmowałaby tak całościowo zagadnienie pozycjonowania. A wszystko w przystępny sposób. Chapeau bas!

ebiznes
http://ebiznes.marleny.pl/


[opinia o Podstawy Pozycjonowania WordPressa]

jeszcze nie mam strony ale na dniach bedę ja tworzył.
Kurs oceniam na 200 – 300 zł.
[opinia o NitroLista 1.0]

Bardzo użyteczna. Dokładnie to, czego szukałem

zpm
http://fratres.pl


[opinia o NitroLista 1.0]

Przetestujemy – zobaczymy, ale wydaje się to bardzo ciekawą alternatywą dla squeeze page.

Michał
www.michalandrzejczak.pl


[opinia o NitroLista 1.0]

Wiedziałem, że jak Tomek czymś się zajmuje to z automatu jest to produkt bardzo dobry. Ale nie spodziewałem się, że aż tak.
NitrolLista to po prosto rewelacja!
Nie zastanawiaj się, tylko po prostu zamów ją od Tomka!
Pozdrawiam

Michał Krupczyński
http://www.michalkrupczynski.pl


[opinia o Kurs Budowania Listy Mailingowej]

Ogladając nagrania Tomka dostępne w ramch tego szkolenia czuję się jakbym siedział z kolegą na ławce w parku, a on, jako, że już odnióśł sukces w e-mail marketingu, opowiada mi o tym i daje rzeczowe wskazówki, które i mnie doprowadzają do sukcesu. Tak sobie siedzimy na tej ławce, Tomek opowiada, a ja z uwagą słucham i notuję, przychodzę na tą ławkę kiedy tylko chcę, a On tam jest i opowiada. Ma naprawdę dużo do opowiedzenia. Co jakiś czas dodaje jakieś nowe ciekawostki. Dobrze jest mieć takiego biznesowego kolegę.

Karol Gowkielewicz
http://karolgowkielewicz.pl/


[opinia o Kurs Budowania Listy Mailingowej]

Tomek po raz kolejny pokazał kto o ebiznesie ma najwięcej do powiedzenia i przygotował bardzo rozbudowany kurs video na temat budowania listy mailingowej – od zagadnień podstawowych, przez szereg praktycznych rozwiązań po ciekawe pomysły, które same by mi do głowy nie przyszły. Kurs jest szalenie obszerny, nie widziałam jeszcze wszystkich części bo jest tego tyle że nie sposób usiąść i połknąć tą wiedzę za jednym razem. Polecam wszystkim którzy zaczynają a także osobom w temacie już rozeznanym bo kurs Tomka to kompendium wiedzy, której zwyczajnie nie można znaleźć w innym miejscu.

Justyna Puchalak
http://galwayweb.pl/


[opinia o NitroLista 1.0]

Nitrolista to wspaniałe narzędzie budowy listy mailingowej. Od dawna zajmuję się e-mail marketingiem i niewiele krócej szukałem właśnie takiego rozwiązania do budowy listy.

O wyjątkowości tego narzędzia niech świadczy fakt, że kupiłem je po niecałych 2 minutach na stronie. Nawet nie czytałem całej oferty – od razu wiedziałem, że nitrolista zwróci mi się wielokrotnie.

Sporo wody w Wiśle upłynęło zanim znalazłem czas na skorzystanie z tego skryptu. W końcu jednak powstał serwis tuWiedza.pl – portal z poradami e-Marketingowymi, w pełni wykorzystujący możliwości tej wtyczki. Jakby tego było mało konfiguracja nitrolisty jest bardzo intuicyjna, a w razie problemów z pomocą przychodzą szczegółowe opisy (szczególnie przydatne przy walce z nieszczęsnym facebookiem)

PS. Nie polecam Wam korzystać z tego narzędzia – wiadomo, im mniejsza konkurencja tym więcej zapisów pojawi się na mojej liście ;)

Robert Wiliński
http://sekrety-listy-adresowej.pl/


[opinia o NitroLista 1.0]

Świetna wtyczka. Takiej szukałam od dawna. Szczególnie podoba mi się integracja z Fecebookiem.

Anna
http://annakostro.pl/


[opinia o Kurs Budowania Listy Mailingowej]

Cóż mogę powiedzieć o tym szkoleniu… Od kilku lat zajmuję się e-mail marketingiem i kupując to szkolenie nie liczyłem na żadne rewelacje…

W tym momencie (obejrzałem już wszystkie filmy szkolenia) jestem pod ogromnym wrażeniem. Tomek pokazał dużo praktycznych rozwiązań. Pozwolił klientom spojrzeć na swój biznes, z drugiej strony.

Fantastycznie spędziłem ten czas i poznałem ciekawy punkt widzenia na tematy e-mail marketingowe. Nie żałuję ani złotówki wydanej na to szkolenie.

Robert Wiliński
http://sekrety-listy-adresowej.pl/


[opinia o Kurs Budowania Listy Mailingowej]

Tomek Urban po raz kolejny przeszedł sam siebie. Materiałów jest cała masa i ciągle tego przybywa. Nie będę się rozpisywała o tym, że wiedza przydatna, podana rzeczowo i konkretnie, bo każdy kto choć raz ze szkoleniami Tomka miał do czynienia – wie o tym. Ja cenię je za coś zupełnie innego: inspirują do pracy, pokazują nowe możliwości, zupełnie inny sposób myślenia o zarabiania. A kto jak kto – Tomek Urban wie, jak zarabiać. Po raz kolejny został stworzony przez niego świetny merytorycznie kurs, który jednocześnie jest (bynajmniej dla mnie) niesamowitym motywatorem do działania.

Marlena Mendelewska
http://ebiznes.marleny.pl/


[opinia o NitroLista 1.0]

Musze powiedzieć, że wtyczka jest rewelacyjna. Już mam pierwszego subskrybenta, bez większego wysiłku. Az się dziwię, jak czasami ludzie dają darmowe rzeczy na blogu za darmo.

Kamil
szybkirozwoj.hostklub.pl


[opinia o NitroLista 1.0]

Ta wtyczka jest rewelacyjna. Bardzo lubię automatyzować wszystko, nawet tworzę ostatnio serwis ze szkoleniem na temat zautomatyzowanych serwisów z płatną treścią video (zapraszam na http://videostrony.pl) w którym nie tylko, że tę wtyczkę wykorzystałem, ale też będę ja polecam moim kursantom.

PS. Proponowałbym tylko zmianę tekstu „Dostęp tylko dla czytelników”, gdyż jest nielogiczny – przecież czytelnikiem jest osoba czytająca stronę, wiec ktoś może nie zrozumieć, jakim „innym czytelnikiem” ma być, by mieć dostęp. Lepiej chyba byłoby „dla subskrybentów”.

Mariusz Szepietowski
http://videostrony.pl


[opinia o NitroLista 1.0]

Nad zakupem Nitrolisty nie zastanawiałem się ani chwili. Od razu wiedziałem, że to genialne narzędzie do budowania wartościowej listy.
Wtyczka pozwala też na jeszcze lepsze zintegrowanie bloga z Facebookiem. Jak to jest ważne nie trzeba chyba tłumaczyć nikomu, kto prowadzi marketing w oparciu o media społecznościowe. Gdy pomyślę ile czasu straciłem na wyszukiwanie i testowanie wtyczek społecznościowych, które teraz są mi do niczego niepotrzebne …
To narzędzie powinni poznać wszyscy blogerzy świata ;) i mam nadzieję, że artykuł „Lista adresowa z turbodoładowaniem” jaki opublikowałem na swoim blogu choć trochę się do tego przyczyni.

Adam Keller
http://kelleradam.pl/


[opinia o NitroLista 1.0]

Wspaniała rzecz.
Moim zdaniem szybki sposób na listę adresową o ile dodaje się ciekawe, treściwe i raczej dłuższe wpisy.
Jeszcze nie zainstalowałem, gdyż dopiero pracuję nad odpowiednią stroną ale mwidzę, że to wypali z powodzeniem.
Szkoda tylko, że nie można ściągnąć nz dysk instrukcji.

dulka


[opinia o NitroLista 1.0]

Po zakupie wtyczki, myślałem że nie można jej zastosować do wybranych wpisów. Na szczęście obszerny poradnik do wtyczki rozwiał moje wątpliwości :)
Działanie wtyczki można podziwiać na moim blogu, we wpisach z poradnikami do gier :)
http://wymiatacze24.pl/grepolis-sztuka-rozwoju/

homoklikus
http://wymiatacze24.pl/


[opinia o NitroLista 1.0]

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Profesjonalnie wykonana wtyczka, dobrze integrująca się z blogiem WordPress-a. Wszystko bardzo dobrze opisane, a także pokazana na video, tak że żadnych problemów z instalacją nie miałem. No i co najważniejsze lista adresowa w połączeniu z funkcją Co-Reg autorespondera zaczęła błyskawicznie rosnąć. Gorąco polecam.

Andrzej Dworakowski
http://tania-energia.eu/


[opinia o NitroLista 1.0]

Od dawna szukałam takiej wtyczki ;) Ma w sobie wszystko to czego potrzebowałam, a nawet więcej.

Anna
http://www.pozytywnemysli.pl


[opinia o NitroLista 1.0]

Nie mam jeszcze swoich stron ale postanowiłem zakupić NitroListę 1.0 ponieważ uważam że, pomysł będzie bardzo udany także i dla moich celów. Wykorzystuję on bardzo skuteczne dwa prawidła psychologiczne tzw. prawo ograniczonej dostępności i prawo należności do elity. Poza tym miałem okazję widzieć wiele porad Tomka i uważam, że są niezwykle wartościowe.

Tomasz


[opinia o NitroLista 1.0]

Wtyczka zainteresowała mnie od razu, chociaż nie wiem jeszcze, gdzie ją zastosuję… I tak naprawdę nie wiem, czy w ogóle z niej skorzystam. Idea bardzo dobra, ale problemem dla mnie jest możliwość integracji tylko z ImpleBot.pl i Benefiter.pl. Dużo osób z tego korzysta, ale równie dużo wykorzystuje inne systemy (w tym ja). Wydaje mi się, że powinno to być bardziej uniwersalne rozwiązanie. I warto chyba zaznaczyć na stronie ofertowej, że integracja jest TYLKO z Implebot-em i Benefiter-em.

Jolanta


[opinia o NitroLista 1.0]

Wtyczkę NitroLista od dłuższego czasu używam już na stronie podrywanie.edu.pl. Teraz zdecydowałam się zainstalować ją na kolejnej domenie. Efekty widoczne są od samego początku. Zwiększona liczba subskrybentów na liście mailingowej, a także większa ilość wejść z FaceBooka na stronę dzięki połączeniu publikowaniu komentarzy na tablicach poszczególnych osób. Uważam, że Tomek Urban zrobił naprawdę świetny produkt, który łączy w sobie funkcjonalność i prostotę użytkowania.

Marlena Mendelewska
http://ebiznes.marleny.pl/


[opinia o NitroLista 1.0]

Ta wtyczka to genialna sprawa, w pomysłowy sposób łączy budowanie listy mailingowej, budowanie większej więzi ze stroną poprzez tworzenie unikatowej społeczności oraz pozycjonowanie, które w dalszym ciągu jest możliwe i efektywne. Kiedy tylko zobaczyłem ofertę (jeszcze jej w pełni nie czytając) już wiedziałem, jaki ta wtyczka niesie potencjał. Wiedziałem też, że muszę ją mieć! Zwłaszcza, że cena jest atrakcyjna – profesjonalny generator Pop-upów kosztuje więcej przy mniejszej funkcjonalności (i prawdopodobnie też skuteczności, ale to oczywiście każdy powinien przetestować u siebie sam ;-) ). Polecam tę wtyczkę – przy wartościowej treści na blogu (a kto wstawiałby niewartościową?) może czynić cuda ;-)

Kamil Krzysztof Łapiński
http://podryw-bez-tajemnic.pl/


[opinia o NitroLista 1.0]

Świetna wtyczka, właśnie czegoś takiego mi brakowało. Bardzo ciekawą opcją są komentarze z dodatkiem. Głównie ze względu na tą opcję kupiłem tą wtyczkę. Naprawdę bardzo przydatna opcja i według mnie równie skuteczna jak ograniczenie dostępu do danego wpisu. Szczerze każdemu polecam tą wtyczkę, jeśli chce skutecznie budować listę mailingową. ;)

Maciej
http://skutecznyblog.pl


[opinia o Kurs Budowania Listy Mailingowej]

Produkt Tomka Urbana o budowaniu listy adresowej to kombajn. Dosłownie – kurs gigant.

Znajdziesz w nim wszystko o liście adresowej m.in budowanie listy, utrzymywanie relacji z uczetnikami, metody promocji itd itd.

Kurs podzielony jest na 6 modułów:
1. wstęp, gdzie Tomek opowiada o czym ten kurs i po co ta lista?
2. Zwiększanie zapisów
3. Zarządzanie listą
4. Pisanie mailii
5. Case studies – najciekawszy moduł kursu, nie ma to jak pooglądać „przeskanować” biznes Tomka.
Tutaj Tomek pokazuje wszystkie swoje listy i opowiada o tym jak je stworzył, jakie błędy popełnił, co się najlepiej sprawdza. Konkret moduł, dużo pomysłów przyszło mi do głowy dzięki tym video.

6. Bonusy

Szczerze jeszcze nie przejrzałem wszystkiego, bo jest tego sporo, a już jestem mega zadowolony z wiedzy, którą zdobyłem.

Podsumowując, jeśli chcesz wiedzieć wszystko o liście adresowej od człowieka praktyka, który zbudował niezły biznes internetowy to nie możesz ominąć tego produktu.

Polecam Kamil Tracz

Kamil Tracz
http://kamiltracz.pl/


[opinia o NitroLista 1.0]

świetna wtyczka i genialnie przemyślany pomysł – bazujący na psychologicznych zasadach wpływu. Moja strona jeszcze w powijakach a zdecydowałem się kupić bez chwili namysłu.

Rafał
http://thesamebutcheaper.com/