Instalacja statystyk

Analizowanie statystyk na stronach internetowych to podstawowe źródło wiedzy marketingowej na temat skuteczności Twojej oferty. Osobom początkującym wydaje się że strona internetowa wystarczy że się im podoba i to wszystko załatwi, w praktyce jest zupełnie inaczej.

Zarówno wygląd strony internetowej, jak i treść na stronie internetowej nie jest po to by jej właścicielowi się podobało, ale zupełnie w innym celu! To wszystko jest po to by klient zdecydował się skorzystać z Twoich usług…

A jedyną możliwością sprawdzenia czy to działa są statystyki!

Jako firma świadcząca usługi co chwila borykam się z problemami klientów którzy mówią że to im nie działa, że internet nie działa, że internet to nie jest dobre źródło nowych klientów… Tymczasem praktyka jest zupełnie inna!

Internet to świetne źródło klientów, ale by działało trzeba choć do tego racjonalnie podejść.

W obserwacjach skuteczności stron internetowych dochodzi czasem do ekstremalnych sytuacji, kiedy konwersja jest na poziomie od 5% do 0,1% przy tym samym szablonie strony, a innym tekście!

Dlatego też w ramach świadczonych usług marketingowych, często jeśli strona nie działa jak trzeba, razem z klientem pracujemy nad tekstem/treścią strony, testując kolejne rozwiązania.

* Konwersja – w tym przypadku to liczba zgłoszeń na liczbę unikalnych odwiedzających witrynę.

Jeśli chcesz skorzystać z usług marketingu lub uzyskać pomoc w instalacji statystyk skontaktuj się z nami.